Www.Mp3haNesi.Forum.St
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Www.Mp3haNesi.Forum.St

Www.Mp3haNesi.Forum.St

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarihe geçeceğim

YazarMesaj
By_ferdi
Admin
Admin
By_ferdi

Tarihe geçeceğim Empty
MesajKonu: Tarihe geçeceğim   Tarihe geçeceğim Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 9:58 am

Tarihe geçeceğim
Motivasyonum en yüksek düzeyde. Derbi karşılaşmasında fileleri mutlaka havalandırıp, gerçek Fenerbahçeli olacağıma inanıyorum.

ÇOK İDDİALI KONUŞTU
Fenerbahçe'nin süper yıldızı Roberto Carlos, Galatasaray derbisi öncesinde sarı-lacivertli kulübün resmi sitesine iddialı açıklamalarda bulundu. Brezilyalı oyuncu, derbi karşılaşmasında Galatasaray'a gol atıp, gerçek bir Fenerbahçeli olarak sarı-lacivertli külübün tarihine geçmek istediğini söyledi.

BU ÜÇÜNCÜ

MAÇIM OLACAK

Carlos, "Kariyerimde 2 kez Galatasaray'a karşı forma giydim. İkisinde de Real Madrid'deydim. Fener formasıyla ilk kez onlara karşı mücadele edeceğim. Kendi sahamızda ve kendi taraftarımız önünde oynayacağız. Gerçekten bizim için çok önemli bir maç ve kazanmak için her şeye sahibiz" dedi.

GALATASARAY FARKLI
Yıldız oyuncu, "İnter'e, PSV'ye, Beşiktaş'a karşı kazanmak güzel. Ama Galatasaray maçının ayrı bir önemi var ve ben de bunu hissediyorum. Maçta yer alacak olmak benim açımdan çok tatmin edici" ifadelerini kullandı. Roberto Carlos, motivasyonun en üst düzeyde olduğunu da sözlerine ekledi
http://www.paylasim.forum-canada.net

Tarihe geçeceğim
1 sayfadaki 1 sayfası